Київська Книжкова виставка до Дня Знань

«Читай.UA»

30 серпня-1 вересня

Як завжди, коли літо добігає кінця, напередодні нового навчального року, Український дім гостинно запрошує всіх на щорічну книжкову виставку до Дня Знань «Читай.UA»Триденний книжковий марафон об’єднає авторів, видавців, читачів у царині літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:
- навчальна й довідкова
- художні книги для дорослих і дітей
- наукова й публіцистична
- періодичні й газетно-журнальні видання
- мистецтвознавча й музична
- подарункові й мистецькі альбомиПрограма виставки передбачає презентації шкільної та навчальної літератури, дитячих книжок. Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.Від Авторів і видавців чекаємо на цікаві автограф-сесії та презентації нових видань!

На відкритому майданчику на всіх любителів солодощів чекатиме «Фестиваль морозива» - свято дитинства та найсмачніших вражень, свято солодощів та розваг. Прекрасна можливість поласувати морозивом і солодощами та відпочити разом з усією сім’єю у самому центрі столиці.
Де:
Український дім, вул.. Хрещатик, 2

Коли:
відкриття о 12-й годині 30-го серпня
завершення о 20-й годині 1-го вересня

Вхід:
безкоштовний

Тел./факс (044) 285-80-06

E-mail: exhibit@welding.kiev.ua

Завантажити ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ
Завантажити ЗАЯВКУ НА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ

Завантажити СПИСОК УЧАСНИКІВ 2019
Програма заходів
© 2013 bookexpo.in.ua