12-15 грудня 2018 року в приміщенні міжнародного виставкового і конгрес-центру Києва «Український дім», за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2, відбудеться Київська книжкова виставка «Книжкові контракти».

На виставці буде представлено розмаїття літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:

Для відвідувачів виставки запланована різноманітна програма Це і численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і з молодими початківцями на літературній ниві.

Від Авторів і видавців чекаємо на цікаві автограф-сесії та презентації нових видань!

Під час урочистого відкриття виставки відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Краща книга України".

Традиційно, в рамках книжкової виставки, проводиться Благодійна акція по збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

У ці дні, коли усіх охоплює «подарункова паніка», ви зможете відвідати передріздвяний ярмарок подарунків «Чобіток Святого Миколая», поринути у казку справжнього свята: норвезьке різдвяне печиво, ароматичні свічки, hand made прикраси, дерев’яні іграшки для ялинки, оригінальні зимові композиції, святкові солодощі, гарячий шоколад та запашний чай з лимоном і корицею – подарують вам святковий настрій.

До дня Святого Миколая запланована цікава розважальна програма для дітей.
Вірте у дива Святого Миколая! Робіть подарунки своїм рідним.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!


Виставка проводиться згідно Указу Президента України № 47/2017 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року «Про Доктрину інформаційної безпеки України».Завантажити список учасників виставки "КНИЖКОВІ КОНТРАКТИ - 2018"